Dhomat

Fillimi » Dhomat

Awesome

Dhoma Luksoze

Deluxe Double Room

Deluxe Double Room

Nje nder dhomat me te medha qe ofrojme. Ka nje kervat king size dhe 2 divane. E arreduar ne menyre moderne. Ofron ballkon me pamje mbi qytetin.

20170510143118
Superior Double Room Balcony

Superior Double Room Balcony

Versioni me i madh i dhomes dopjo, Dopjo Superior ofron dizajndhe mobilim modern me nje pamje fantastike te Tiranes.

20170511095315
Standard Queen Room Skyline view

Standard Queen Room Skyline view

Nje nder dhomat me te medha qe ofrojme. Ka nje kervat king size dhe 2 divane. E arreduar ne menyre moderne. Ofron ballkon me pamje mbi qytetin.

20240214143424
sq